Izabela Opalach

Jestem absolwentką studiów magisterskich Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.
Tytuł magistra uzyskałam w 2015 roku.

W trakcie toku studiów doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywałam między innymi współpracując w ramach wolontariatu z kliniką Carolina Medical Center (od 2012 roku) podczas licznych imprez sportowych jak np. Maraton Warszawski , Orlen Warsaw Marathon  czy Mistrzostwa Świata w rugby na wózkach.

W 2017 rozpoczęłam szkolenie podyplomowe (akredytowane przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne) z zakresu mało popularnego kierunku fizjoterapii uroginekologicznej, jednocześnie skupiając swoją uwagę na aktywności fizycznej i rehabilitacji kobiet w ciąży. W 2018 roku uzyskałam tytuł Terapeuty Uroginekologicznego.

W pracy zawodowej również zajmuję się rehabilitacją ortopedyczną, pourazową i pooperacyjną oraz doborem ortopedycznych wkładek ICB-Medical.

Uczestniczyłam w I sympozjum fizjoterapeutycznym pt. „Staw Kolanowy”, które zostało zorganizowane przez Centrum Edukacji Medycznej.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez branie udziału w rozmaitych kursach i szkoleniach.
  • Ukończyłam kursy:
    Fizjoterapia uroginekologiczna – tytuł Terapeuty Uroginekologicznego
  • Terapia Wisceralna – planowany termin zakończenia wrzesień 2019
  • Niemiecka Szkoła Terapii Manualnej – moduł OW1 (kontynuowany)
  • Aktywność Fizyczna kobiet w ciąży
  • „Podologia… w trosce o Twoje stopy. Komputerowa diagnostyka stóp i projektowanie wkładek” Doboru i montażu wkładek ICB Medical
  • Kinesiotaping