Katarzyna Górska

Trener Personalny / Dietetyk

Jako pierworodna córka zapaśnika od dziecka byłam związana ze sportem. Długo szukałam odpowiedniej dyscypliny. Grałam w tenis ziemny, stołowy, siatkówkę, koszykówkę, nawet jeździłam na deskorolce Emotikon smile W 2000 roku trafiłam na siłownię. Wziął mnie pod opiekę doświadczony ale bardzo wymagający trener. Pokochałam kulturystykę.Od tego momentu moje życie jest podporządkowane bodybuilding. Żywienie, suplementacja, treningi i regeneracja.

Zawodowo długo zajmowałam się zarządzaniem. Studiowałam ekonomię na UW. Jestem coachem biznesowym. Chcę dzielić się moją pasją z innymi i robić tylko to co kocham – zostałam trenerem personalnym o specjalizacji kulturystyka.

Aby więcej wiedzieć podjęłam studia na WSKFiT kierunek WF. Podstawa wszystkiego w życiu to zbilansowane jedzenie – jestem Dietetykiem klinicznym i sportowym. Kieruje mną ciekawość organizmu ludzkiego i holistyczne podejście do człowieka. W poszukiwaniu odpowiedzi często uczestniczę w profesjonalnych szkoleniach. Jak diagnozować dysfunkcje ruchowe i je korygować? Te umiejętności nabyłam na kursie Functional Movement System i Medical Trainer.

Moją pasją jest prowadzenie zdrowego trybu życia.

Swoją wiedzę z zakresu dietetyki wykorzystuję dla siebie i moich podopiecznych.

Plany odżywiania przygotowuję indywidualnie na podstawie analizy wyników badań morfologi, lipidogramu, hormonów, pomiaru składu ciała.

Podchodzę holistycznie do prowadzonej osoby dlatego na pierwszej konsultacji rozmawiamy o stylu życia, pracy i innych czynnikach wpływających na możliwość przygotowania posiłków. Produkty wybieram w zależności od preferencji smakowych i cenowych.

Prowadzę dietetycznie:

  • osoby, które trenuję,
  • podopiecznych innych trenerów, 
  • biegaczy,
  • osoby z chorą tarczycą, insulinoopornością, rakiem i wielo,
  • wegetarian,
  • osoby z nietolreancją laktozy, glutenu.
  • dzieci,
  • osoby z Polski i Europy.

Wiedza o człowieku to niekończące odkrycia dlatego co miesiąc uczestniczę w szkoleniach u najlepszych specjalistów.