Łukasz Kalinowski – Trener Personalny

Pochodzę ze sportowej rodziny, w której sport i zdrowy tryb życia były mi wpajane od najmłodszych lat. Jako dziecko uwielbiałem piłkę nożną i koszykówkę. Od 10 roku życia grałem też w klubach sportowych. Przygodę z siłownią rozpocząłem w szkole średniej. Chęć zbudowania mięśni które miały być mi potrzebne w lepszej grze na boisku przerodził się w kolejną pasję, jaką stały się treningi na siłowni. Zacząłem czytać wszystko co było dostępne na temat kulturystyki i odżywiania a także przygotowania fizycznego w różnych dyscyplinach sportowych. Od dziecka wiedziałem też że chcę być trenerem jako że zawsze chętnie pomagałem i dzieliłem się zdobywaną wiedzą z kolegami ze szkoły i z drużyny. Pierwszą decyzją po skończeniu 18 lat było zrobienie kursu trenerskiego.

Wraz z rozpoczęciem studiów na warszawskim AWF rozpocząłem pracę jako trener w klubach piłkarskich, oraz pracując na siłowni jako trener personalny. Przez kolejne 6 lat poszerzałem wiedzę na wielu kursach z zakresu treningu personalnego, przygotowania motorycznego, oceny funkcjonalnej w sporcie, treningu funkcjonalnego a także masażu sportowego. Praca zawodowa zaowocowała podjęciem pracy z zawodnikami czołowych lig piłkarskich w Polsce a także dziesiątkami osób którym mam przyjemność pomagać już przez kilka lat w ich drodze po zdrowsze, lepsze życie.

Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdej osoby. Wierzę w ciężką pracę dzięki której nie ma rzeczy niemożliwych.