slider slider slider slider

Świętuj razem z nami!

Od 12 stycznia zabiegi kosmetyczne w Oxygen!

Sprawdź ofertę dla mam!

Nowość od lutego!

Dołącz do nas, Poczuj Energię Życia, Członkostwo w OXYGEN Fitness and Wellness Club

 Oxygen Fitness jest klubem o powierzchni 780 metrów metrów na których znajduje się nowoczesna siłownia, 3 klimatyzowane i przestronne sale do fitness oraz zaplecze wellness z gabinetami do różnorodnych zabiegów na ciało – wyszczuplacych, ujędrniających, relaksacyjnych. W części siłowej klubu znajduje się światowej jakości sprzęt HOIST gwarantujący bezpieczeństwo i wysoki komfort treningu oraz TECHNOGYM w części aerobowej, w której urządzenia cardio wyposażone są w odbiorniki TV 

z ekranami multitouch.

 

Klub dysponuje dwoma dużymi klimatyzowanymi salami do treningów grupowych z nowoczesnym systemem wentylacji, co gwarantuje przyjemny trening o każdej porze roku. W dużym studio fitness
o powierzchni 200m proponujemy Państwu rozmaite treningi – od zajęć mentalnych typu: Joga, pilates, stretching -po wzmacniające jak : Power pump- sztangi, Tbc/Abt,  oraz te spalające tkankę tłuszczową i poprawiające kondycję (fatburn attack) jak również te gwarantujące świetną zabawę zajęcia taneczne w tym popularną zumbę.

 Druga sala o powierzchni 80m wyposażona jest w rowery stacjonarne do treningu grupowego przy specjalnych wizualizacjach ściennych stwarzających niepowtarzalną atmosferę oraz inny sprzęt do treningu funkcjonalnego jak np. TRX – ostatni krzyk w USA. W naszym klubie dobierzemy indywidualnie program treningowy dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Posiadamy nie tylko innowacyjny sprzęt, lecz przede wszystkim profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę trenerów, instruktorów, masażystów ,kosmetologów oraz konsultantów, którzy otoczą Państwa opieką na miejscu motywując do tego by osiągali Państwo zamierzone efekty. Jesteśmy klubem, który pomaga zmienić styl życia i poprawić jego jakość. Każdy chce nabrać pewności siebie, poprawić wygląd, zdrowie i samopoczucie, nabrać energii i sił, zrelaksować się i czuć się dobrze.

Dajemy takie mozliowści więc zapraszamy do Klubu Oxygen.

Oxygen KLUB Fitness to najnowocześniejsza siłownia  dla pań i panów w tej części Warszawy. Zarówno dla kobiet i dla mężczyzn zapewniamy rozmaite treningi fitness  Joga,  pilates, stretching, aerobik,  trening funkcjonalny, spinning. Dobieramy  indywidualnie program treningowy dostosowany.  Klub mieści się w dzielnicy Warszawa Ursus Niedźwiadek Włochy a znakomity dojazd powoduje że nasz KLUB Fitness i siłownia są odwiedzane przez mieszkańców takich dzielnic jak Ochota Okęcie Bemowo Jelonki a nawet  Ożarów Pruszków.  Wygodny dojazd od ulic  Połczyńska  i Wojciechowskiego  – zapraszamy, bardzo dużo miejsc parkingowych.