slider slider slider slider

Nowość!

Dowiedz się czym jest joga w powietrzu!

Zapisz się!

Nowe zajęcia dla dzieci!

Dołącz do nas - Poczuj Energię Życia

            Zdrowie. Rodzina. Energia.

Misją Oxygen Family Fitness Club jest zaszczepienie pasji do zdrowego trybu życia dla całych rodzin.

Aktywne spędzanie czasu i zdrowe odżywianie to najprostsza i najlepsza recepta na pełnie zdrowia i dobrej energii. 

W trosce o dobre relacje stwarzamy możliwość, aby rodzic w atrakcyjny sposób mógł zachęcić swoje dzieci do aktywnego spędzania czasu  oraz kontaktów „w realu” z rówieśnikami również po szkole. Dodatkowo sam w tym czasie miał możliwość dawania wspaniałego przykładu swoim pociechom oraz trenując na sali obok.

Nie chodzi tu tylko o ruch, ale przede wszystkim o zdrowie i dobre samopoczucie dla Ciebie i Twoich najbliższych.

 
 
 
Oxygen Fitness jest klubem o powierzchni 1000 metrów metrów na których znajduje się nowoczesna siłownia, 3 klimatyzowane i przestronne sale do fitness oraz zaplecze wellness z dwoma gabinetami do różnorodnych zabiegów na ciało – wyszczuplających, ujędrniających, relaksacyjnych. W części siłowej klubu znajduje się światowej jakości sprzęt HOIST gwarantujący bezpieczeństwo i wysoki komfort treningu oraz TECHNOGYM w części aerobowej, w której urządzenia cardio wyposażone są w ekrany multitouch.

 

Klub dysponuje trzema dużymi klimatyzowanymi salami do treningów grupowych z nowoczesnym systemem wentylacji, co gwarantuje przyjemny trening o każdej porze roku. W dużym studio fitness  o powierzchni 200m proponujemy Państwu rozmaite treningi – od zajęć mentalnych typu: Joga, pilates, stretching -po wzmacniające jak : Power pump- sztangi, Tbc/Abt,  oraz te spalające tkankę tłuszczową i poprawiające kondycję (fatburn attack) jak również te gwarantujące świetną zabawę zajęcia taneczne w tym popularną zumbę. Druga sala o powierzchni 180 m przeznaczona jest głównie do zajęć dla dzieci w tym: Zapasy, Akrobatyka Sportowa, Junior Dance oraz zajęć mentalnych takich jak na przykład Joga w powietrzu. 

 Trzecia sala o powierzchni 80m wyposażona jest w rowery stacjonarne do treningu grupowego przy specjalnych wizualizacjach ściennych stwarzających niepowtarzalną atmosferę oraz inny sprzęt do treningu funkcjonalnego jak np. TRX – ostatni krzyk w USA. W naszym klubie dobierzemy indywidualnie program treningowy dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Posiadamy nie tylko innowacyjny sprzęt, lecz przede wszystkim profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę trenerów, instruktorów, masażystów ,kosmetologów oraz konsultantów, którzy otoczą Państwa opieką na miejscu motywując do tego by osiągali Państwo zamierzone efekty.

Jesteśmy klubem, który pomaga zmienić styl życia i poprawić jego jakość. Każdy chce nabrać pewności siebie, poprawić wygląd, zdrowie i samopoczucie, nabrać energii i sił, zrelaksować się i czuć się dobrze.

Dajemy takie możliowści więc zapraszamy do Klubu Oxygen w Ursusie!