Zdrowie. Rodzina. Energia.

Misją Oxygen Family Fitness Club jest zaszczepienie pasji do zdrowego trybu życia dla całych rodzin. Aktywne spędzanie czasu i zdrowe odżywianie to najprostsza i najlepsza recepta na pełnie zdrowia i dobrej energii.

W trosce o dobre relacje stwarzamy możliwość, aby rodzic w atrakcyjny sposób mógł zachęcić swoje dzieci do aktywnego spędzania czasu  oraz kontaktów z rówieśnikami również po szkole. Dodatkowo sam w tym czasie miał możliwość dawania wspaniałego przykładu swoim pociechom oraz trenując na sali obok. Nie chodzi tu tylko o ruch, ale przede wszystkim o zdrowie i dobre samopoczucie dla Ciebie i Twoich najbliższych.

studio-rowerowe

Studio rowerowe

studio rowerowe o powierzchni 60 m²

Sala przeznaczona do zajęć Indoor Cycling wyposażona w profesjonalną konsolę MyRide+, dzięki której w czasie treningu wizualizowane są najpiękniejsze trasy rowerowe świata. Dodatkowo daje ona możliwość ustawienia indywidualnego typu treningu i odbycia go z wirtualnym trenerem.

Rehabilitacja i masaż

gabinet zabiegowy

Gabinet masażu i rehabilitacji jest miejscem, gdzie możecie zrelaksować się, oderwać od codziennych obowiązków i zmartwień jak również pozbyć się dolegliwości bólowych w przyjemnej atmosferze. Możecie skorzystać z masażu leczniczego, sportowego, relaksacyjnego, masażu gorącymi kamieniami, drenażu limfatycznego i endodermomasażu. Prowadzona jest również rehabilitacja w formie terapii manualnej oraz treningu medycznego. Zajmujemy się głównie rehabilitacją ortopedyczną i sportową.

Studio taneczne, piętro 3.

Studio fitness o powierzchni 240 m2

Nowa sala! Przeznaczona głównie do zajęć dla dzieci. Obecnie w tym studio proponujemy dla najmłodszych zajęcia takie jak: szermierka, Zumba Kids, Junior Dance, balet.  W tej sali odbywają się również zajęcia sekcji tenisa stołowego zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Sala wyposażona jest w kolorowe światła, dzięki czemu piątkowe zajęcia Zumby z Jackiem mają charakter naprawdę świetnej imprezy tanecznej :)

Cardio, strefa funkcjonalna i siłownia

trzy strefy o łącznej powierzchni 520 m²

Strefa cardio oraz Strefa do treningu oporowego wyposażone są w światowej jakości sprzęt HOIST gwarantujący bezpieczeństwo i wysoki komfort treningu oraz oraz znajdującą się w części aerobowej markę TECHNOGYM. Sprzęt do treningu siłowego pozwala na ćwiczenia każdej partii mięśni zarówno na ciężarach wolnych jak i wyspecjalizowanych maszynach.

studio-czerwone

Studio zielone

studio fitness o powierzchni 180 m²

Proponujemy Państwu rozmaite treningi — od zajęć mentalnych takich jak: joga, pilates, stretching — po wzmacniające jak: Power Pump (sztangi), Tbc/Abt, oraz te spalające tkankę tłuszczową i poprawiające kondycję jak również te gwarantujące świetną zabawę zajęcia taneczne w tym popularne zajęcia Zumba i Bokwa. W tym studio zauważycie z pewnością dziwnie zwinięty i podwieszony pod sufitem materiał — są to hamaki do zajęć Jogi w powietrzu. Jako jeden z nielicznych klubów w Warszawie oferujemy takie zajęcia.

Studio „fight”, 3 piętro.

studio fitness o powierzchni 240 m²

Nowa sala! Cała podłoga na sali wyłożona jest matami. Sala przeznaczona do zajęć akrobatyki sportowej, zapasów oraz judo dla dzieci.  Na sali odbywają się również zajęcia dla dorosłych  – MMA. Zapraszamy w każdy wtorek i czwartek o 20:00.

Suunto-Fitness-Solution

Suunto Fitness Soulution

W studiu rowerowym zainstalowany jest wyjątkowy system umożliwiający monitorowanie i analizowanie w czasie rzeczywistym przeprowadzanych treningów grupowych i personalnych. Ta doskonała metoda rejestracji, wizualizacji i raportowania intensywności przeprowadzanych treningów zwiększa ich bezpieczeństwo i efektywność.