Pretty Fitty w naszym Klubie

Oxygen Fitness w ostatnich dniach był gospodarzem sesji zdjęciowej dla Pretty Fitty. To marka, która powstała głównie z myślą dla wszystkich dziewczyn, które kochają sport.

PRETTY FITTY

Pretty Fitty powstała z potrzeby posiadania sportowych, a zarazem kobiecych strojów do ćwiczeń. Wyznajemy zasadę, że im lepiej wyglądamy na sali fitness, tym więcej wysiłku wkładamy w trening.

Doskonały wygląd i wzornictwo naszych strojów, są tak samo ważne, jak ich funkcjonalność i doskonała jakość. Wszystkie nasze produkty powstają w Polsce, we współpracy z profesjonalnymi zakładami szwalniczymi, przy użyciu najnowszych technologii. Do ich powstania wybieramy wysokiej jakości materiały z Polski i Włoch, przeznaczone specjalnie do odzieży sportowej. Dzianiny, z jakich powstają ubrania Pretty Fitty są miękkie, doskonale układają się na ciele, gwarantują optymalną cyrkulację powietrza i szybko schną.

Oferujemy linie basic, z których można skompletować podstawowy ubiór,  jak i unikalne krótkie serie. Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku.  Bywamy na imprezach fitnessowych.

Legginsy RAINBOW naszej marki zostały nominowane w konkursie GLAMOUR FIT AWARDS, w kategorii odzież sportowa outfit: legginsy i szorty.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.prettyfitty.pl