Zajęcia mające na celu kształtowanie całej sylwetki.

Rozpoczynają się kilku minutową rozgrzewką obejmującą każdą partie ciała i odpowiednio przygotują je do energicznych ćwiczeń. Po niej następuję stretching, który dodatkowo podnosi temperaturę ciała.

Przez kolejne pół godziny wykonujemy ćwiczenia modelujące całe ciało,tj. ramiona, klatkę  piersiową, grzbiet, uda, pośladki oraz brzuch.

W ćwiczeniach wykorzystywane są hantle, gumy, stepy. Zajęcia kończą się kilkuminutowym rozciąganiem. Mogą na nie uczęszczać osoby na różnym poziomie zaawansowania
Sprawdź grafik zajęć!

Prowadząca

Olga Jabłonowska – Absolwentka Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Areobicu – IFAA Fitness Instruktor lic. B

Jestem osobą od zawsze lubiącą aktywność fizyczną. Wszystko zaczęło się od biegania. Po paru latach zdecydowałam się na trening siłowy, który nie tylko dawał mi możliwość poprawy mojej sylwetki, ale także znakomite samopoczucie. Mocno polubiłam zajęcia grupowe, a pracę z ludźmi uwielbiałam od zawsze. Tak też połączyłam wszystkie moje pasje i zostałam instruktorem aerobiku. Fitness stał się moją prawdziwą pasją, którą chciałabym zarażać innych.

Obecnie jestem czynnym uczestnikiem międzynarodowych konwencji oraz szkoleń prowadzonych przez doświadczonych szkoleniowców. Swoją wiedzę pragnę cały czas zgłębiać, tak żeby pomagać ludziom w zdobywaniu wymarzonej sylwetki.

Nieważne czy sportem jest podnoszenie ciężarów, pływanie, bieganie czy wspinaczka. Poprzez ciężką pracę pokonujemy psychiczną barierę w naszej głowie oraz fizycznie udoskonalamy nasze umiejętności.