Samoobrona

Celem zajęć Samoobrona Kobiet jest popularyzacja sytemu szkoleniowego z walki wręcz. Zapoznanie kobiet ze sposobem realizacji zajęć z walki wręcz w bliskim kontakcie,walki w parterze, obrony przed szantażem bronią, obrona przed zagrożeniem gwałtem, nauka podstawowych technik samoobrony oraz doskonalenie opanowanych chwytów i obezwładnień z zakresu samoobrony.

Każdy wyćwiczony chwyt może przynieść kiedyś korzyść. Ale Samoobrona to nie tylko walka wręcz. Na naszych zajęciach nauczysz się panowania nad samym sobą i pokonaniem stresu. Nauczysz się wiary we własne działania. Całość przełoży się na wasze życie prywatne. Będziecie bardziej spokojniejsze, opanowane, będziecie stawiać czoło różnym przeciwnościom. Decydując się na podjęcie nauki samoobrony, należy pamiętać, że to nie siła, ale wiedza i spryt rozstrzygają o sukcesie.

Prowadzący

Wojciech Hasa
Sprawność fizyczna od zawsze była dla mnie ważna. Jestem byłym zawodnikiem sekcji zapaśniczej CWKS Legia Warszawa. Pod czas kilkunastoletniej pracy instruktorskiej w Biurze Ochrony Rządu, szkoliłem i egzaminowałem funkcjonariuszy w zakresie technik interwencji oraz sztuk walki takich jak: boks, jiu- jitsu, zapasy, krav maga, kapap Pasjonuje się kulturystyką, cross-fitem oraz treningiem kettlebell. Jako trener personalny od lat poszerzam także swoja wiedzę z zakresu dietetyki oraz masażu sportowego. Moje umiejętności i wiedza zostały potwierdzone zarówno sukcesami sportowymi, jak i właściwymi certyfikatami