TRX

Zajęcia z wykorzystaniem systemu profesjonalnych taśm TRX to trening funkcjonalny w  pozycji podwieszonej-wiszącej wykorzystującej masę ciała i grawitację. Ważną zaleta takiego treningu jest szerokie wykorzystanie ćwiczeń wielostawowych, podczas których pracuje całe nasze ciało. Ćwicząc z TRX wzmacniamy i budujemy siłę naszych mięśni, poprawiamy balans i stabilnośc ciała, kształtujemy koordynację nerwowo-mięśniową oraz zwiększamy mobilność dzięki dużej różnorodności ćwiczeń jakie oferuję nam TRX.

Prowadzący

Agata Woźnicka

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Instruktor fitness – Nowoczesne Formy Rekreacji Ruchowej, trener TRX®, Trener Kręgosłupa, trener tenisa ziemnego, Fizjoterapaeuta. Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych i prozdrowotnych, w których koncentruje się na dolegliwościach związanym z narządem ruchu. Szeroki zakres wiedzy i duża praktyka w zakresie różnorodnych treningów przyczyniła się do profesjonalnego indywidualnego podejścia do klienta na zajęciach zorganizowanych. Na zajęciach gwarantuje brak nudy! Przyjdź i przekonaj się sam!


Magdalena Kapica

Ze sportem związana od wielu lat, trener personalny i instruktor fitness z przeszłością zawodniczki fitness sylwetkowego, certyfikowany instruktor TRX i Aerial Jogi. 100% profesjonalistka, która stara się zarażać uczestników zajęć pozytywną energią i uśmiechem. Obecnie przede wszystkim wielbicielka systemów podwieszanych TRX, pasją do których skutecznie dzieli się z innymi. Największą satysfakcję daje jej praca z ludźmi, dużo wymaga od uczestników zajęć stawiając za cel osiągnięcie najlepszych efektów.