– Zajęcia zawieszone na czas wakacji –

Trening Twerkout fitness powstał z myślą o kobietach, które na co dzień borykają się z masą kompleksów, przekonaniem o swojej niedoskonałości, niezadowoleniem z tego kim są. Pod przykrywką mocnego treningu kryje się WALKA o LEPSZĄ SIEBIE, o lepszą samoocenę, o chęci do bycia NAJLEPSZĄ SOBĄ.

Twerkout fitness jest intensywnym treningiem cardio połączonym z ćwiczeniami wysmuklająco-modelującymi, z których część jest na technikach twerk. Nieodłączną częścią aktywności jest część fitness popularnie zwana „rozgrzewką”, podczas której uczestniczki są poddawane „torturom” w postaci ćwiczeń wzmacniających, poprawiających kondycję i wytrzymałość.

Podsumowaniem każdego treningu jest kobieca choreografia. Przy pracy z grupami początkującymi jest zazwyczaj oparta na nauce twerku (dużej ilości powtórzeń ruchów związanych z pupą). Jednak z treningu na trening możliwości ruchowe oraz pewność siebie grupy zwiększają się, dzięki czemu można pozwolić sobie na choreografię taneczną z dodatkiem technik twerk.

Podczas treningu wzmacniają się uda, łydki i ramiona. Przy sumiennym systematycznym uczestniczeniu w twerkout’cie można zauważyć też mocną poprawę kondycji, wysmuklenie i ujędrnienie całego ciała, pojawiający się zarys mięśni na brzuchu oraz podniesienie pośladków. No i najważniejsze – zwiększona liczba endorfin i uśmiech na twarzy.

Prowadząca

Kamila Pietraszuk – certyfikowany trener twerkout.

„Praca z ludźmi, ich pozytywna energia i możliwość obserwacji postępu na zajęciach, pokonywania swoich słabości dodaje mi sił do działania.”