Łukasz Daniluk

Dziadek nauczyciel WF, instruktor wszystkich możliwych sportów ;). Babcia nauczyciel WF. Mama lekarz. Tata fizjoterapeuta. Kultura fizyczna, sport i zdrowy tryb życia towarzyszyły mi od najmłodszych lat, były częścią mojego wychowania. 

 Od dziecka trenowałem wyczynowo tenisa ziemnego i narciarstwo, a pierwszym moim trenerem był właśnie dziadek. Sport dawał mi bardzo dużo frajdy i satysfakcji. W wieku licealnym zerwałem więzadła w kolanie co było pierwszym silnym bodźcem koncentrującym moją uwagę wokół fizjoterapii, którą od tamtej pory odkrywam poszerzając swoje horyzonty. Chcąc dowiedzieć się jak najwięcej o ludzkim ciele, biomechanice i anatomii zdobyłem tytuł magistra z fizjoterapii. Rehabilitacja okazała się dla mnie pasjonującym i ciekawym połączeniem ze sportem i kulturą fizyczną. W trakcie drogi kształcenia oraz licznych praktyk maiłem okazje pracować mad różnymi schorzeniami i dysfunkcjami narządu ruchu, spotkałem wielu ludzi z różnorodnymi problemami i celami. Nauczyło mnie to holistycznego podejścia, traktowania każdego indywidualnie i zaangażowania we współpracę z podopiecznymi.

 Zrozumiałem że, kluczem mojej pracy powinno być kompleksowe podejście na każdym etapie, że profilaktyka jest nie mniej ważna jak leczenie. W związku z tym zacząłem poświęcać bardzo dużo uwagi na trening medyczny oraz kształtujący sylwetkę. Każdy rodzaj wysiłku, a w szczególności ten zaplanowany i przemyślany ma bardzo pozytywny wpływ psychofizyczny. Zmienia organizm ogólnoustrojowo, przywraca równowagę hormonalną, ma pozytywny wpływ na układ krwionośny oraz chroni nas przed większością chorób cywilizacyjnych. Odpowiedni trening jest bezcenną inwestycją w naszą przyszłość bez problemów ze zdrowiem. 

Bardzo ważne są dla mnie efekty moich podopiecznych, wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć każdy cel. Najtrudniejszy jest pierwszy krok.

Zapraszam do współpracy.