Sukcesy naszych klubowiczów

„Najtrudniej jest się przełamać i zacząć ciężką pracę… Gdy już się zacznie, to uzależnia, a efekty przychodzą całkiem szybko… Od marca czuję, że wracam do żywych i odzyskuję sama siebie. Za mną zrzucenie w sumie 28 kg od początku roku, planuję jeszcze 15-18 kg. Namawiam na porozmawianie o swoich celach treningowych z instruktorami, a na pewno pomogą osiągnąć wytyczony cel i zmotywują do treningów. ???? Do zobaczenia w klubie! :-)”

„Na siłownię i fitness do Oxygen uczęszczam od maja. (…) Moim celem jest poprawa kondycji i wydolności organizmu. W momencie, kiedy zaczęłam chodzić do Oxygen biegałam z dobrymi wynikami 5 km. Po pewnym czasie z dystansem 10 km radziłam już sobie bez problemu. Kiedy udało mi się przekroczyć magiczną liczbę 10 km postanowiłam, że tu się zatrzymam i będę pracowała nad poprawianiem czasów. I tak odwiedzałam Oxy prawie codziennie. Jak nie zajęcia fitness to bieżnia i tak w kółko. Czasy robiłam coraz to lepsze, najpierw godzina, potem 55 minut, potem 50…

W związku z tym postanowiłam sprawdzić się i wystartować w pierwszej edycji Biegu Ursusa. I tak dzięki motywacji ze strony Męża i ciężkiej pracy w Oxygen finiszowałam z czasem 00:48:16!!! Magiczna bariera 50 minut przełamana i dało mi to pozycje na podium – drugie miejsce ????”

Przez ostatnie 12 tygodni Kasią opiekowali się nasi trenerzy. Przez okres metamorfozy Kasia stosowała się do ułożonego przez nich indywidualnego planu żywieniowego (bez głodzenia się) oraz planu treningowego. Zobaczcie jakie efekty uzyskała w przeciągu zaledwie 12 tygodni, a to jeszcze nie koniec zmian!

  • Talia: 82 – 72 (-10cm)
  • Biodra: 117 – 104 (-13cm)
  • Uda: 72 – 64 (-8cm)
  • Waga 81,7kg – 70,5kg
  • W sumie w obwodach straciła 42cm i 11,2 kg wagi!

”Ja CHCĘ się zmienić. W pierwszej kolejności dla siebie – bo ze sobą muszę być 24/7 i wiem że jak będę się ze sobą dobrze czuła to i moje otoczenie na tym skorzysta. Drugi bardzo ważny powód to trzyletni synek Maks. Chcę być przykładem dla mojego syna, że trzeba dbać o siebie i ćwiczyć.”

Bezpłatna wejściówka