Pomożemy Ci pozbyć się zbędnych kilogramów oraz trwale zmienić nawyki żywieniowe, dzięki czemu efekty odchudzania utrzymają się przez długie lata.

Pomoc przy nadwadze

Jeśli Twoje BMI przekroczyło 25, ale nie osiągnęło jeszcze 30, oznacza to, że masz nadwagę. Jest to najprostsza droga do otyłości, a jej przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne lub też uwarunkowania genetyczne. Najczęściej jednak powodujemy ją sami, poprzez brak aktywności fizycznej i spożywanie nadmiaru energii. Długotrwała nadwaga może rozwinąć choroby układu krążenia, cukrzycę czy stłuszczenie wątroby. Najlepszym rozwiązaniem w walce ze zbędnymi kilogramami jest leczenie dietetyczne.

Właściwy sposób odżywiania i trochę ruchu to klucz do sukcesu. Pomożemy Ci zmienić nawyki żywieniowe i pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Ułożymy jadłospis, który zarówno uwzględni Twoje preferencje smakowe, jak i przyczyni się do utraty masy ciała. Poprawimy jakość Twojego życia.

Pomoc przy otyłości

Masz BMI powyżej 30? Leczenie dietetyczne pod okiem specjalisty to absolutna konieczność!
Nagromadzenie tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha czy ud? Zdecydowanie za duże obwody ciała? Nie ma wątpliwości – to otyłość. Choroba bardzo groźna, która może spowodować zaburzenia wszystkich układów organizmu. Otyłość wiąże się także ze zwiększonym ryzykiem zachorowania na nowotwory i skróceniem potencjalnego czasu życia.

Zapomnij o operacjach bariatrycznych, wystarczy zmiana sposobu odżywiania i wdrożenie aktywności fizycznej, a efekty będą widoczne gołym okiem. Jesteśmy po to, by pomóc zwalczyć tą niebezpieczną chorobę. Jeśli borykasz się z problemem otyłości, nie zwlekaj i umów się na wizytę. Zapewniamy plany żywieniowe dostosowane do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci przejść przez cały proces odchudzania.

Troska o pacjentów to nasza specjalność.

Nasi dietetycy