Oferta Masaży

Sprawdź jaki masaż jest odpowiedni dla Ciebie

Relaks dla duszy i ciała, złagodzenie dolegliwości bólowych dla stawów i mięśni, ujędrnienie i wygładzenie dla skóry. Korzystając z masażu możesz na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków. Masaż zmniejsza ból wywołany nadmiernym napięciem mięśni, wspomaga efektywność treningów siłowych lub przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki.

Na co dzień żyjesz w biegu, w sytuacjach stresowych?

Twoje mięśnie są w przewlekłym napięciu. Usztywnienie ich przez zwiększone napięcie osłabia także układ odpornościowy, limfa zaczyna trudniej krążyć. Aby na chwilę oderwać się od codzienności, skorzystaj z masażu relaksacyjnego lub masażu gorącymi kamieniami.

Podczas codziennych czynności, po ciężkim dniu w pracy lub podczas ćwiczeń czujesz ból mięśni, kręgosłupa, stawów?

Być może jest to spowodowane nieprawidłowym napięcia mięśni i potrzebujesz zwiększenia ich elastyczność, wytrzymałości więzadeł, ruchomości stawów. Możesz to uzyskać korzystając z masażu leczniczego z elementami terapii manualnej.

Masz wrażenie, że Twoje nogi są ciężkie i spuchnięte?

Być może występuje zmniejszenie wydalania produktów przemiany materii co skutkuje pogorszeniem wyglądu skóry, zwiększeniem obwodów i cellulitu. Aby odwrócić ten stan prawdopodobnie potrzebujesz drenażu limfatycznego.

Po treningach na siłowni masz wrażenie, że Twoje mięśnie są sztywne, za bardzo napięte i czasami towarzyszy temu ból?

W takiej sytuacji zdolność mięśni do pracy jest zmniejszona, natomiast prawdopodobieństwo urazów stawów podczas wysiłku fizycznego jest większe. Jeżeli chcesz zwiększyć elastyczność i wytrzymałości więzadeł i zwiększyć efekty ćwiczeń w swoim programie treningowym poświęć czas na masaż sportowy przed lub powysiłkowy.

Twoja skóra straciła elastyczność? Chciałabyś zmniejszyć cellulit?

Aby zmniejszyć napięcie mięśniowe, zlikwidować obrzęki, zwiększyć elastyczność skóry oraz pobudzić spalanie tkanki tłuszczowej i poprawić wygląd skóry skorzystaj z endodermomasażu.

Masaż w Oxygen Rehabilitacja.