Marlena Kondej

Tytuł magistra z fizjoterapii zdobyła w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Wieloletnia nauka pozwoliła jej zdobyć cenną wiedzę z zakresu anatomii oraz fizjologii człowieka, dzięki której wie, jak dbać o zdrowie nie tylko swoje, ale także swoich podopiecznych.
Specjalizuje się głównie w schorzeniach ortopedycznych (dolegliwości bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych oraz usprawnianie po kontuzjach i zabiegach operacyjnych). Młodszych członków naszego klubu otacza opieką na grupowych zajęć gimnastyki korekcyjnej, lub podczas indywidualnej terapii leczenia wad postawy u dzieci.
W Oxygen Fitness prowadzi także zajęcia grupowe, których zadaniem jest przygotowanie motoryczne do sezonu narciarskiego. W myśl powiedzenia „lepiej zapobiegać niż leczyć” stara się jak najlepiej przygotować narciarzy do białego szalenstwa i zredukować wystąpienie kontuzji do minimum.
Dodatkowo liczne kursy masażu (masaż gorącą czekoladą, masaż orientalnymi olejkami, masaż egzotyczny kokosem oraz masaż stóp pałeczką tajską z elementami refleksoterapii) pozwalają jej pomóc tym, którzy potrzebują relaksu i odpoczynku. A osoby, które pragną mieć smukłe i jędrne ciało zaprasza na zabiegi nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej oraz silnie ujędrniające i antycellulitowe zabiegi endomasażu
Uśmiech zdrowego klienta jest dla niej niezwykłą satysfakcją i napędem do dalszych działań, a ciągły rozwój i udział w licznych szkoleniach umożliwiają jej jeszcze lepiej zadbać o każdego z Was.