Air Joga w Warszawie – ZAJĘCIA ZAWIESZONE NA OKRES WAKACYJNY

Air joga, określana jako joga w powietrzu, to specyficzna odmiana ćwiczeń, polegająca na wykonywaniu asan w wiszącym hamaku. Praktyka opiera się na podwieszonej pod sufitem chuście wertykalnej, gdzie przy odpowiedniej technice można zarówno leżeć, siedzieć oraz stać. W przypadku air jogi tradycyjne asany musiały zostać zmodyfikowane, ale w dalszym ciągu przynoszą ogromne korzyści zarówno dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Air joga to doskonały sposób na poprawę postawy, a także uwolnienie nagromadzonego w ciele napięcia. 

Air joga to połączenie elementów klasycznej jogi, pilatesu i akrobatyki. Z racji tego, że jej podstawowym założeniem jest przeniesienie własnego ciężaru ze stawów na chustę, polecana jest osobom zmagającym się z wadami postawy. Joga w chuście wykorzystując ćwiczenia rozciągające, pozytywnie wpływa na ruchliwość i mobilność stawów, a także uelastycznia ciało i wzmacnia wszystkie mięśnie. 

  

Air Joga w Warszawie – dla kogo zajęcia? 

Powietrzna Joga to ćwiczenia, które może praktykować niemal każdy, gdyż wykonywanie asan w chuście wertykalnej pozwala na wzmocnienie mięśni ciała bez zbędnego obciążania stawów. Do rozpoczęcia przygody z air jogą zachęcamy wszystkich wielbicieli klasycznej jogi, jak i osoby zupełnie początkujące. Zajęcia prowadzone pod okiem wykwalifikowanego instruktora air jogi to możliwość wzięcia udziału w świadomiej praktyce jogi w powietrzu, a także najlepszy sposób na naukę poprawnej techniki wykonania asan.
Sprawdź grafik zajęć!

Prowadząca

Tara Maye Leira – Jestem instruktorką Pilates i Pilates Ballet®, nauczycielką Jogi, Aerial Jogi, tancerką, aromaterapeutką.
Z wykształcenia jestem filmowcem. Z natury wyznawcą filozofii tantrycznej, której tajniki zgłębiałam w Shri Kali Ashram w Indiach jednej z ostatnich tradycyjnych szkół Tantra Jogi .