Interwałowy trening metaboliczny, który w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała, przez co podkręca metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki temu treningowi osiągniesz szczytową formę!
Sprawdź grafik zajęć!

Prowadząca

Olga Jabłonowska – Absolwentka Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Areobicu – IFAA Fitness Instruktor lic. B

Jestem osobą od zawsze lubiącą aktywność fizyczną. Wszystko zaczęło się od biegania. Po paru latach zdecydowałam się na trening siłowy, który nie tylko dawał mi możliwość poprawy mojej sylwetki, ale także znakomite samopoczucie. Mocno polubiłam zajęcia grupowe, a pracę z ludźmi uwielbiałam od zawsze. Tak też połączyłam wszystkie moje pasje i zostałam instruktorem aerobiku. Fitness stał się moją prawdziwą pasją, którą chciałabym zarażać innych.

Obecnie jestem czynnym uczestnikiem międzynarodowych konwencji oraz szkoleń prowadzonych przez doświadczonych szkoleniowców. Swoją wiedzę pragnę cały czas zgłębiać, tak żeby pomagać ludziom w zdobywaniu wymarzonej sylwetki.

Nieważne czy sportem jest podnoszenie ciężarów, pływanie, bieganie czy wspinaczka. Poprzez ciężką pracę pokonujemy psychiczną barierę w naszej głowie oraz fizycznie udoskonalamy nasze umiejętności.