Zumba zajęcia dla każdego

Zumba to połączenie kilku stylów tańca oraz podstawowych kroków aerobowych. Zumba fitness wywodzi się z Kolumbii, gdzie została wymyślona i opracowana jako system treningów wykorzystujących ćwiczenia cardio, pracę mięśni oraz elementy fitnessu opierających się na równowadze. Zumba jest prowadzona do rytmicznej muzyki latino i traktowana jako urozmaicona forma aktywności fizycznej.

Zumba Fitness prowadzona przez wykwalifikowanego instruktora ma pozytywny wpływ na kondycję i samopoczucie. Już godzinne zajęcia z zumby pozwalają na spalenie mnóstwa kalorii i obniżenie poziomu stresu. Regularne ćwiczenia dotleniają organizm i zapobiegają powstawaniu schorzeń układu krążenia.

Do kogo skierowane są zajęcia Zumby?

Zajęcia zumba są dedykowane każdemu kto chce zadbać o swoją sylwetkę, nabrać kondycji, a jednocześnie wprawić się w doskonałe samopoczucie, które zostanie z nim na długo po zakończeniu zajęć. Do rozpoczęcia swojej przygody z zumbą nie potrzeba żadnych umiejętności, gdyż proste kroki i powtarzalne sekwencje ruchowe do muzyki latynoskiej są łatwe do zapamiętania i wykonania. 

Zumba Ursus 

Zumba to idealne rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za standardowym treningiem siłowym i szukają aktywności fizycznej gdzie będą mogli się bawić do latynoamerykańskich rytmów, a przy okazji spalić trochę kalorii

Jeśli szukasz zajęć zumba fitness dla początkujących i zaawansowanych w swojej okolicy, zajrzyj do nas i przekonaj się, że ten trening jest właśnie dla ciebie.

Jacek Novak

Od 7 roku życia przez 10 lat związany byłem ze wschodnimi sztukami walki. Dopiero w wieku 17 lat moją pasją stał się taniec. Początkowo hip-hop, house,a z czasem odkryłem salse.

Od 9 lat jestem instruktorem Zumba Fitness. To ona pozwala mi połączyć wszystko czego uczyłem się przez lata na różnych salach treningowych.

Nieustannie stawiam sobie nowe cele. Na zajęciach najważniejsi są dla mnie uczestniczy. Im więcej osób na sali tym większy zastrzyk energii. Staram się aby wszyscy zawsze wyszli zmęczeni, usatysfakcjonowani, ale przede wszystkim uśmiechnięci!