Nowości Nowości!

Już od 25.08 zapraszamy na zabiegi w naszej strefie wellness również w każdą NIEDZIELE!

W te dni w ofercie znajdziesz:
* Zabiegi modelujące sylwetkę- ujędniający i antycellulitowy endomasaż, zmniejszający opuchliznę nóg drenaż limfatyczny czy podciśnieniową bieżnię Vacu Well.
* Masaże relaksacyjne oraz klasyczne

A wszystko to w towarzystwie Ady, która jest naszym nowym „nabytkiem” wśród masażystek.
Oto kilka słów o niej:

Miłośniczka wszelkich form ruchowych z artystyczną inspiracją w sercu. Tytuł masażystki zdobyła w Centrum Szkoleniowym Heros, a doświadczenie zbudowała w Warszawskim SPA, gdzie wyspecjalizowała się w zabiegach orientalnych niosących najwyższy stopień odprężenia.

Praktykuje świadomą pracę z ciałem zdobywając tym samym doświadczenie prowadzące do samorozwoju i umacniania zdrowych nawyków gwarantujących szczęśliwe życie. Jej niezłomna postawa rodzi się z poczucia harmonii w naturze. Jako masażystka wyraża ekspresje w każdym ruchu, nazywając dźwięki rytmem i głębią doznań płynących z lomicznego dotyku.

W swym zawodzie niesie ukojenie tym, co pragną ucieczki od codziennego zgiełku, nurzącej rutyny i stresu. Jej domena to relaks i poczucie swobody. Jako miłośniczka poszerzania horyzontów motywuje się szczerym uśmiechem i pełnym zadowoleniem klienta. Pragnie nieustannie rozwijać swoje umiejętności by móc zaoferować jak najlepszą jakość dawanych usług.

Na dobry początek CENA SPECJALNA!!!
Pierwszy masaż 30 min u Ady w niedzielę za jedyne 50 zł.

Czekamy na Ciebie w najbliższą niedziele 🙂