Kochani Klubowicze!
Obecna sytuacja branży fitness jest bardzo ciężka. Jak wszyscy – zastanawiamy się co z nami będzie. W trosce o bezpieczeństwo, musieliśmy zawiesić do odwołania   działalność Klubu, w tym nie tylko siłowni i zajęć fitness, ale również  gabinetów fizjoterapeutycznych, kosmetologii estetycznej, dietetyki oraz Centrum Rozwoju Dziecka.
Staramy się dawać Wam to, co tylko możemy w obecnym czasie. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników spotykamy się z Wami na darmowych zajęciach on-line prowadząc transmisje na żywo na Facebook’u. Zależy nam na jak najszybszym powrocie do Was, gdy tylko sytuacja się unormuje. Chcielibyśmy powrócić w niezmienionej formie i dalej świadczyć usługi na tym samym, a nawet wyższym poziomie.  Jesteśmy jednak pełni obaw o naszą Oxygenową przyszłość.
Bardzo Wam dziękujemy za tak liczne wsparcie i pozytywne komentarze, które dostajemy od Was każdego dnia. To wy tworzycie nasz Klub! Dziękujemy wszystkim tym, którzy wspierają nas również finansowo, i z własnej inicjatywy nie zawieszają swoich karnetów. Każde wsparcie wiele dla nas znaczy i jest kolejną cegiełką dającą nam nadzieje na przetrwanie.
Dostaliśmy wiele pytań dotyczących Waszych karnetów, dlatego  też przygotowaliśmy dla każdego z Was kilka możliwości:
1. Kontynuacja karnetu – Pozostawiasz swój karnet aktywny przyczyniając  się do przetrwania  Klubu. To taka cegiełka dla Oxygena! Obiecujemy odwdzięczyć  Ci się przy najbliższej okazji!
2. Przedłużenie karnetu o czas zawieszenia działalności  Klubu (od 14.03.2020) – Opłacasz karnet zgodnie ze swoim planem, a my przedłużamy ważność Twojego karnetu o cały okres zawieszenia działalności Klubu.
3. Zakup nowego karnetu/ VOUCHER’a – Kupujesz  teraz – korzystasz po otwarciu!
Już wkrótce dostępne będą  VOUCHER’Y w promocyjnych cenach.
Nie poddajemy się, walczymy!
Z pozdrowieniami
Oxy Team
W razie pytań prosimy o kontakt: klub@oxygenfitness.pl