Od teraz zapraszamy również w niedzielę chwile relaksu z naszym masażystą i trenerem personalnym Wojtkiem Sztandke, który specjalizuje się w masażu klasycznym, sportowym, relaksacyjnym oraz modelującym sylwetkę.

Masaż sportowy

Masaż sportowy pomaga nam w regeneracji zmęczonych mięśni, likwiduje ból powstały podczas treningu, przyśpiesza proces regeneracji i odpoczynku nawet 3-krotnie, wpływa na utrzymanie gibkości i elastyczności mięśni.

Przed startem lub treningiem może być podstawą rozgrzewki (bez ubytków energetycznych dla zawodnika). Pomaga tez w regeneracji psychicznej – rozluźnia, motywuje.  Jest efektywnie wykorzystywany w prewencji powstawania urazów,  ale także  wspomaga proces rehabilitacji gdy dojdzie do uszkodzenia.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie- wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Masaż relaksacyjny pozwala odpocząć i oderwać się od codziennych problemów,  wyeliminować dolegliwości bólowe oraz zwiększone napięcie mięśniowe.

Masaż relaksacyjny przeniesie Cię w inny wymiar relaksu. Wolne, rytmiczne ruchy głaskania, relaksacyjna muzyka, woń olejków i światło świec rozluźnią Twoje ciało i ukoją zmysły. Podczas masażu dojdzie do przyjemnego ocieplenia tkanek, spięte i obolałe ciało odczuje ulgę, a Ty odstresujesz się i wyciszysz.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych form masażu o bardzo szerokim spectrum zastosowań. Ta forma terapii może być stosowana zarówno w celach leczniczych – między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.

Masaż klasyczny może być całościowy, co oznacza, że masażysta zajmuje się wszystkimi partiami ciała – od stóp, aż po kark. Może też koncentrować się na konkretnej partii ciała – np. plecach i karku czy nogach. Prawidłowo wykonany – ma zbawienny wpływ na organizm, pobudzając tkanki, regenerując mięśnie, czy też poprawiając ukrwienie.

Masaż modelujący

Masaż modelujący sylwetkę ujędrnia skórę, uelastycznia tkankę podskórną oraz zmniejsza widoczność cellulitu. Ma również działanie rewitalizujące, przyspiesza regenerację naskórka, rozluźnia mięśnie i odpręża. Usprawnia wydalanie toksyn z organizmu. Masaż modelujący jest idealny dla kobiet dbających o swoją figurę oraz tych, które chcą cieszyć się jędrną i elastyczna skórą na dłużej.

Co Wojtek mówi sam o sobie? 

Jestem certyfikowanym masażystą I i II stopnia. Nieprzerwanie od 4 lat zajmuję się masażami w związku z czym mogę pochwalić się doskonałym doświadczeniem w praktyce.  Posiadam również licencję instruktora kulturystyki. Specjalizuję się w tworzeniu oraz prowadzeniu programów ćwiczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego klienta. Dzięki fachowej wiedzy, niewyczerpanym pokładom energii, determinacji, zaraźliwemu optymizmowi i motywacji, skutecznie prowadzę moich klientów w drodze do osiągnięcia ich celów kondycyjnych i zdrowotnych.

ZAPRASZAMY w godz. 9:00 – 19:00