Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy specjalną ofertę tylko dla Pań!

Wszystkie pakiety zabiegów modelujących sylwetkę przecenione są o 20%.

 

Przygotuj się z nami do nadchodzącego lata podczas zabiegu:

Kawitacji ultradźwiękowej- jest skuteczną metodą redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. Zabieg jest bezpieczną i bezinwazyjną alternatywną dla liposukcji i tradycyjnych metod usuwania tkanki tłuszczowej. Spektakulatne efekty w redukcji tłuszczu oraz likwidacji cellulitu sprawiły, że kawitacja ultradźwiękowa cieszy się ogromną populatnością.

Endomasażu– to masaż podciśnieniowy, który działa na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy wyszczuplić, wymodelować sylwetkęa nawet pozbyć się uporczywego cellulitu. Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. Zabieg powoduje przyśpieszenie wydalania zalegających odpadów przemiany materii. Pobudza system limfatyczny i naczynia włosowate wpływając na poprawienie wyglądu, napięcie i ujędrnienie skóry.

Drenażu limfatycznego- to masaż uciskowy, usprawniający krążenie limfy i płynów tkankowych w organizmie. Poprawia metabolizm, pobudza układ limfatyczny oraz przyspiesza proces oczyszczania organizmu. Modeluje i wyszczupla ciało. Dzięki regularnemu stosowaniu drenażu limfatycznego, efekty są widoczne w postaci pięknej, zdrowej skóry. Masaż powinien być integralnym elementem wszelkich kuracji odchudzających, ponieważ oczyszcza organizm z produktów przemiany materii oraz zapobiega niewydolności krążenia obwodowego. Pobudza hormony szczęścia, które powodują uczucie odprężenia i zadowolenia na długi czas.

 

Oferta ważna do 10.03.2019.