Poszukujemy pasjonatów sportu!

Panuje u nas koleżeńska atmosfera i przyjazne relacje.
Możesz liczyć na pracę w młodym i dynamicznym zespole ludzi, ceniących wzajemną współpracę.
Zapewniamy możliwość realizacji własnych pomysłów, pomagamy w samorozwoju, oferujemy wsparcie merytoryczne oraz aktywnie wspieramy w rozwoju zawodowym. Pracując z nami masz pewność, że działasz dla firmy o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Sprawdź kogo aktualnie szukamy i dołącz do ekipy Oxygen !

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty a także dyspozycyjny to zapraszamy do dołączenia do naszego Teamu!

Zakres obowiązków:
– obsługa recepcji klubu
– obsługa obecnych i potencjalnych klientów przez sprzedaż usług, karnetów, towarów
– utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
– kreowanie i dbanie o przyjazną atmosferę w klubie
– telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta
– dbanie o wizerunek miejsca pracy

Wymagania:
– dyspozycyjność
– komunikatywność
– miła aparycja
– wymagany status studenta / ucznia
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
-pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze
-elastyczny grafik
-atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o motywujący system prowizyjny i bonusowy
-umowę zlecenie
-członkostwo fitness dla pracownika i zniżki na strefę wellness

    załącz swój życiorys

    dopuszczalne formaty plików *pdf *docx *dot *doc
    dopuszczalna rozmiar pliku 5MB