Poszukujemy pasjonatów sportu!

Panuje u nas koleżeńska atmosfera i przyjazne relacje.
Możesz liczyć na pracę w młodym i dynamicznym zespole ludzi, ceniących wzajemną współpracę.
Zapewniamy możliwość realizacji własnych pomysłów, pomagamy w samorozwoju, oferujemy wsparcie merytoryczne oraz aktywnie wspieramy w rozwoju zawodowym. Pracując z nami masz pewność, że działasz dla firmy o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Sprawdź kogo aktualnie szukamy i dołącz do ekipy Oxygen !

Recepcjonista - Dział Obsługi Klienta
Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty a także dyspozycyjny to zapraszamy do dołączenia do naszego Teamu!

Zakres obowiązków:
– obsługa recepcji klubu
– obsługa obecnych i potencjalnych klientów przez sprzedaż usług, karnetów, towarów
– utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
– kreowanie i dbanie o przyjazną atmosferę w klubie
– telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta
– dbanie o wizerunek miejsca pracy

Wymagania:
– dyspozycyjność
– komunikatywność
– miła aparycja
– wymagany status studenta / ucznia
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
-pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze
-elastyczny grafik
-atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o motywujący system prowizyjny i bonusowy
-umowę zlecenie
-członkostwo fitness dla pracownika i zniżki na strefę wellness

załącz swój życiorys

dopuszczalne formaty plików *pdf *docx *dot *doc
dopuszczalna rozmiar pliku 5MB

Trener Personalny - Instruktor na siłowni

Oferujemy:
– pracę w klubie premium
– świetną atmosferę pracy
– praca zmianowa i elastyczne godziny pracy
– możliwość rozwoju zawodowego
– dodatkowe szkolenia
– atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz wysoka prowizja ze sprzedaży treningów personalnych)
– praca w oparciu o umowę zlecenie / własna działalność

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy instruktora/trenera (szczególnie w prowadzeniu indywidualnych treningów personalnych)
– Dyspozycyjność oraz zaangażowanie
– Wykształcenie związane ze sportem, dietetyką lub fizjoterapią
– Ukończone kursy specjalistyczne
– Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
– Komunikatywność, optymizm, chęć rozwoju zawodowego, otwartość, cierpliwość
– Doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
– Dbanie o wizerunek firmy (dbanie o porządek i czystość w klubie)
– Prowadzenie treningów personalnych, układanie planów treningowych
– Udzielanie porad treningowych
– Kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej
– Aktywne pozyskiwanie klientów na treningi personalne

Fizjoterepeuta
Wymagamy wyższego wykształcenia (tytuł magistra fizjoterapii) oraz doświadczenia w pracy indywidualnej z pacjentem (głownie ortopedycznym). Mile widziane będą certyfikaty ukończenia dodatkowych szkoleń oraz praktyczna znajomość metod terapeutycznych.

Oferujemy korzystne warunki finansowe, elastyczne godziny pracy oraz pracę w miłej atmosferze.

Poszukujemy osób chętnych do pracy oraz dyspozycyjnych w dniach:

poniedziałki w godz. 9-13
czwartki w godz.9-13
piątki w godz. 15-18
niedziele w godz. 9-13

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!