Zabieg Przeciwzmarszczkowy – Endodermomasaż Twarzy

Twarz jest naszą wizytówką. Widać na niej to jak się odżywiamy, jak śpimy  czy o siebie dbamy.

Endodermomasaż (masaż pośdciśnieniowy) ze względu na swoją skuteczność stał się bardzo modnym zabiegiem wśród gwiazd za ocenem, a teraz jest także dostępny w Polsce.
Działając podciśnieniem na skórę twarzy głowicami o różnej średnicy wpływamy  na zwiększenie przepływów krwi i limfy. W efekcie polepsza się napięcie skóry (przez pobudzenie włókien kolagenowych do odbudowy) oraz jej odżywienie– zwiększony przepływ krwi zwiększa utenienie tkanki i przyśpiesza usuwanie zbędnych produktów przemiany materii.

Polepszenie przepływów naczyniowych,  wpływa również na przyśpieszenie wchłaniania substancji odżywczych  przez skórę.  Staje  się ona bardziej odżywiona, napięta, a zmarszczki  spłycone.  Pobudzenie naczyń limfatycznych zmiejsza opuchliznę twarzy i „worki” pod oczami.  Wyglądamy przez to promiennie i zdrowo a rysy twarzy stają się wyraźniejsze.

Jak działa podciśnieniowy masaż twarzy?

Za pomocą głowic różnej średnicy, dostosowujemy siłę podciśnienia indywidualnie do każdej z klientek.  Aktywne olejki odżywcze, których używamy jako środki ułatwiające poślizg, odżywiają skórę i mają pozytywny wpływ na jej nawilżenie. Trzydziestominutowy zabieg obejmuje szyję i twarz. Endodermomasaż jest zabiegiem relaksujacym  i przyjemnym. Zaleca się wykonanie serii  zabiegów, 2-3 razy w tyg.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Z endodermomasażu powinny skorzystać osoby, których skóra straciła napięcie i jędrność, a na twarzy pojawiły się zmarszczki. Zabieg silnie wymodeluje i poprawi kontur twarzy, sprawi że skóra będzie gładka, odżywiona i pełna blasku.

Nasz zespół

Nasz gabinet