Zaletą ćwiczeń jest ich niewiarygodna efektywność. Jest to trening całego ciała w skład, którego wchodzi ponad 500 ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni.

System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała. Jest treningiem „dobrego samopoczucia”. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała.

Prowadzące

Weronika Kuryłowicz
Ukończyła studia na Politechnice Warszawskiej z tytułem magistra inżyniera. Na co dzień ma szczęście łączyć swoją pasję, jaką jest aktywność fizyczna, z pracą. Jest instruktorem rekreacji ruchowej (specjalność fitness), instruktorem pilates, trenerem personalnym, posiada także I i II stopień Reiki.

Pasjonatka trendu body&mind. Uważa, że tylko współpraca ciała i umysłu może przynieść pożądane efekty treningowe. Propagatorka zdrowego żywienia i zdrowego trybu życia. Obecnie współpracuje z trzema warszawskimi klubami fitness. Współautorka „Warsztatów Świadomości Ciała” dla klientów klubu oraz warsztatów „Body&Mind Workshop Day” dla instruktorów. Swoje wieloletnie doświadczenie w pracy w grupie umiejętnie przekłada na treningi indywidualne.

Dopasowuje zajęcia i plany treningowe do wymagań i potrzeb klientów. Dba przede wszystkim o bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Zwraca uwagę na zachowanie proporcji pomiędzy siłą i elastycznością ciała.

Posiada kwalifikacje do pracy z seniorami, kobietami w ciąży oraz z młodymi mamami. Swoje zajęcia/treningi urozmaica wykorzystując różnorodny sprzęt: od tradycyjnych stepów i hantli, przez piłki, taśmy, sztangi, easy balls, po rollery i magic circle. Wiedzą zdobywaną na licznych szkoleniach dzieli się w trakcie zajęć chcąc podnieść świadomość ciała wśród swoich klientów. Szkoli się głównie w szkole Open Mind – Mama Plus, Trener Personalny, 3/4 dance/step i wiele innych, obecnie w trakcie 2-letniej szkoły Open Mind Theraphy Fitness School. Ma wspaniałego męża i psa, jest świetnym kierowcą, uwielbia lato, podróże, dobre jedzenie i wino.

Tara Maye Leira – Jestem instruktorką Pilates i Pilates Ballet®, nauczycielką Jogi, Aerial Jogi, tancerką, aromaterapeutką.
Z wykształcenia jestem filmowcem. Z natury wyznawcą filozofii tantrycznej, której tajniki zgłębiałam w Shri Kali Ashram w Indiach jednej z ostatnich tradycyjnych szkół Tantra Jogi .