Połączenie aerobowych ćwiczeń przy muzyce (czasami z wykorzystaniem stepu) z treningiem siłowym. W czasie zajęć możesz dostosować obciążenie do własnych możliwości. I tu pojawia się dodatkowy czynnik: siła charakteru.

Godzina ćwiczeń przy muzyce to trening wszystkich głównych grup mięśniowych, około 600 spalonych kalorii i około 800 powtórzeń czyli 4 razy więcej niż na siłowni!

Świetny trening wszystkich grup mięśniowych, wydobywa mięśnie spod tkanki tłuszczowej pokazując ich piękny zarys. Sprawdź grafik zajęć!

Prowadząca

Monika Waś
Moja historia z fitnessem zaczęła się dość dawno i szybko przerodziła się w uzależnienie. Jako instruktor uwielbiam patrzeć jak pracuje ludzkie ciało i oglądać postępy swoich podopiecznych.
Moje motto brzmi: „If you change nothing nothing will change” – więc nie siedź w domu tylko dołącz do nas. Gwarantuję dobrą zabawę. Uwaga! Zarażam pozytywną

Magdalena Długosz – instruktor kulturystyki i fitness oraz trener personalny z 18letnim stażem. Była piłkarka ręczna ( WRKS OLIMPIA Warszawa, lewe skrzydło). Specjalizuje się we wszelkich formach wzmacniających: TBC, ABT, ABS, sztangi, body ball, zdrowe plecy, zajęcia dla kobiet w ciąży i mam z dziećmi, zajęcia dla seniorów itd. Bezpieczeństwo i prawidłowa technika to absolutny priorytet. „Przede wszystkim nie szkodzić”